You are currently viewing Przelotki do firan – hurtownia funkcjonalnych dodatków do firan

Przelotki do firan – hurtownia funkcjonalnych dodatków do firan

Okna stanowią wizytówkę domu. Dlatego też wielu osobom zależy, aby świetnie się prezentowały. Co zrobić, aby zasłony i firany odpowiednio się układały? Funkcjonalnym dodatkiem są przelotki do firan. Hurtownia z akcesoriami oferuje praktyczne dodatki. Dowiedz się więcej.

 

Przelotki do firan – hurtownia z akcesoriami do firan

 

Okna z firanami mogą prezentować się doskonale. Przelotki do firan to funkcjonalne dodatki. Ich głównym zadaniem jest to, aby materiał układał się równo. Ponadto zakładanie tego typu firan jest łatwiejsze. Nie trzeba upinać ich żabkami. To oszczędność czasu i gwarancja lepszego efektu.

 

Firany z przelotkami znajdują zastosowanie w mieszkaniach oraz innych obiektach. Można je spotkać m.in. w hotelach, pensjonatach, a nawet biurach. Wszędzie tam, gdzie zależy nam na estetyce.

 

W hurtowni przelotki dostępne są w różnych kolorach, m.in.:

 

·srebrny,

 

·stare złoto,

 

·antyk,

 

·platyna,

 

·antracyt,

 

·biały,

 

·czarny,

 

·szary,

 

·brązowy.

 

Standardowo przelotki występują w dwóch rozmiarach. Są to: 35 x 55 mm oraz 40 x 65 mm. Modele te wykonane są z wysokiej jakości polipropylenu. To trwały materiał, odporny na blaknięcie. To estetyczne akcesorium, które bez trudu dopasuje się do każdego typu firany.

 

Hurtownia przelotek do firan oferuje konkurencyjne ceny.

 

W trosce o zadowolenie klienta realizuje szybkie terminy zamówień.

 

Masz pytanie? Zapraszamy do kontaktu bezpośredniego lub za pomocą formularza na stronie.